Wybrane artykuły

Prev Next

Atrakcyjność wizualna

Możesz powiedzieć, że temat brzmi banalnie i jest dla Ciebie znany, ale czy oby na pewno? W którymś ze swoich artykułów opisywałam czym jest atrakcyjność wizualna u mężczyzn, dzisiaj zajmę...

Jak wejść w ukochaną studentkę?

To zaskakujące, jak duża grupa mężczyzn stara się zdobyć kobietę, popisując się przed nią. Zobaczyłeś ją, masz z nią nawet jakiś kontakt w towarzystwie, podoba Ci się, co robisz?

Ona gra w Twoją grę

Sytuacja klasyczna – znajdujesz się w określonym miejscu i w promieniu 10 metrów widzisz grupę, w której jest kobieta która Ci się podoba – albo przynajmniej widzisz pojedynczą dziewczynę, która...

Jak sprawić, aby to ona starała się na randce o Ciebie?

W jaki sposób sprawić, aby na spotkaniu z atrakcyjną kobietą to ona bardziej chciała pocałunku niż Ty, to ona bardziej chciała dalszego flirtu niż Ty i to ona starała się...

Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame

Dziś podzielę się z Tobą 5 zasadniczymi aspektami, które bez względu na okoliczności, zawsze sprawdzają się w lokalach nocnych.Możesz wyjść do klubu i sprawdzić to od razu. Trzymaj się poniższych...

Jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza?

Wiele razy w życiu napotkałeś na moment, w którym był to Twój problem. Możliwe, że obecnie tkwisz w takim momencie, niedawno byłeś, będziesz lub ktoś z Twojego grona zastanawia się...

Myśli o mnie, bo jestem

Siła zaistnienia w świecie percepcyjnym drugiego człowieka potrafi działać niesamowicie silnie.Teoretycznie, żyjemy w społeczeństwie i dziennie mamy kontakt z 30 - 70 osobami na różnym podłożu. Na ulicy i w...

Zdobywanie kobiet modelem progresji emocjonalnej

Pamięć emocjonalnaSposób w jaki jesteś postrzegany przez kobietę która Ci się podoba, wynika bezpośrednio z tego, co ona pamięta na Twój temat. Innymi słowy, poprzez swoje zachowania (właściwe lub niewłaściwe)...

wtorek, 15 marzec 2011 16:48

Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame

Napisane przez  F.
Oceń ten wpis
(4 głosów)
Uwodzenie Night Game Uwodzenie Night Game Wingman.pl

Dziś podzielę się z Tobą 5 zasadniczymi aspektami, które bez względu na okoliczności, zawsze sprawdzają się w lokalach nocnych.
Możesz wyjść do klubu i sprawdzić to od razu. Trzymaj się poniższych 5 zasad, a uwodzenie kobiet podczas życia nocnego stanie się dla Ciebie zdecydowanie łatwiejsze.

 

1. Twoja energia przed imprezą
Zacznijmy od początku. Jeżeli wybierasz się dziś do klubu, z nastawieniem na misję łamania oporu przed rozpoczynaniem interakcji z atrakcyjnymi kobietami, idziesz bawić się w uwodzenie z nastawieniem „walki na froncie” – tego wieczoru prawdopodobnie nie stanie się nic interesującego.
Zamiast tego – zadbaj o kompleks witamin dla organizmu, zjedz coś pożywnego i utnij sobie 40-60 minut drzemki przed wyjściem. Wstań, weź prysznic, wypij napar z zielonej herbaty (mocno pobudza) i wyjdź w fajnym towarzystwie na super imprezę, na której wiele ma szansę się zdarzyć.

2. Niczego nie oczekuj, ale bądź gotowy na wszystko
Jeżeli wychodzisz z myślą, że oczekujesz zebrania kilku numerów telefonów dzisiaj, oczekujesz seksu, oczekujesz określonych reakcji, oczekujesz… [wstaw co chcesz] – sam tworzysz sobie gotowy problem, w sytuacji w której tego nie dostaniesz. Ryzykujesz odrzucenia, które de facto nie są odrzuceniami Ciebie, tylko Ty w ten sposób to postrzegasz.
Jeżeli nastawiasz się na pocałunek z językiem, a ona tego z Tobą nie zrobi – poczujesz się odrzucony. Jeżeli nastawiasz się na to, że ona prześpi się z Tobą tej nocy, a nie może, bo nocuje u niej współlokatorka, a ona nie jest na tyle pewna siebie, żeby od razu iść w Twoje miejsce – poczujesz się odrzucony. Jeżeli nastawiasz się na kilka tematów o których możesz mówić, a jej te tematy nie podejdą, rozmowa przestanie się wam kleić, jeśli nie będziesz umiał skalibrować tej interakcji. Mając w 100% ułożony gotowy plan w stosunku do wyjścia i poznawania kobiet, narażasz się na to, że plan ten nie pójdzie tak jak go sobie określiłeś i poczujesz, że wieczór nie wypalił.
Ja np. zamiast nastawiać się na realizacje planu, umiem czerpać przyjemność z nieprzewidywalności sytuacji, traktuję każdą chwilę jako indywidualność i reaguję spontanicznie na sytuację z kobietą, widząc w tym przyjemność samą w sobie.
Bądź gotowy na wszystko, ale nie oczekuj, że to ma zdarzyć się dokładnie za 5 minut w dokładnie taki sposób, w jaki sobie to wyobrażasz.

3. Ubierz się naprawdę wyzywająco

Tak, to nie żart. Mężczyzna może być wyzywająco ubrany. Oczywiście nie chodzi o negliż. Zauważ, jak najczęściej ubrani są faceci – wszystko to jedno i to samo. Poziome paski na ubraniu, prawie identyczne koszule, podobne t-shirty, dosłownie jakby byli ubierani taśmowo.
Zmień garderobę nocną. Dam Ci pewne dające do myślenia porównanie – widzisz dziewczynę, która z twarzy jest tylko niebrzydka, ale jednocześnie ma ekscytujący dekolt, odsłonięty brzuszek, spódniczkę mini, a do tego bardzo fajną energię. Obok stoi nawet ładniejsza jej koleżanka, ale w sweterku z golfem i jakiś jeansach. Do której dziewczyny poczujesz emocje w pierwszej kolejności?
To działa w obie strony.

4. Zarezerwuj boks

Jesteś w klubie ze znajomym lub w parę osób i przyszliście kogoś poznać. To jest dziesięciokrotnie utrudnione, jeżeli biegacie po całym klubie od grupki do grupki chcąc pogadać, a potem odchodzicie do baru po napoje i idziecie do następnych osób. Zabawa też jest mniejsza, bo ciągle jesteś z niczym, dopóki nie zahaczysz o dziewczynę, z którą wasz kontakt popłynie.
Zbuduj wokół siebie trochę wartości. Wynajmijcie boks, który jest waszym najlepszym miejscem w tym lokalu. Najczęściej oznacza to posiadanie jakiejś kwoty do wykorzystania na barze. Zamówcie butelkę wódki w wiadrze z lodem i postawcie ją na stolik. Jeżeli nie pijesz alkoholu, poproś o sok w dzbanie i szklanki. Może jakaś miska z chipsami jeśli lubisz. Jeżeli teraz jeden z was odejdzie od stolika lub oboje, by zagadać z laskami i zaprosić je do waszego stolika, impreza zacznie prezentować się zupełnie inaczej.

5. "Ona: czemu nie bawisz się na imprezie?   F.: To ja jestem imprezą."

Nastaw się na fakt, że to dziewczyny przychodzą do waszego miejsca imprezowego (boksu) i wy możecie je w każdej chwili pożegnać, jeśli będą nieciekawe. Jednocześnie jeśli są fajne, to wy decydujecie o tym, że one z wami przy stoliku zostają. To one przychodzą do was, na wasze zaproszenie, a nie Ty biegasz od grupki do grupki po całym klubie.

Pozdrawiam

F.
SztukaUwodzenia.pl

 

Dodatkowe informacje

  • Poziom zaawansowania: Początkujący
Czytaj 850280 razy Ostatnio modyfikowano: środa, 26 marzec 2014 08:14

Sztuka uwodzenia

Sztuka Uwodzenia

Sztuka flirtu

Sztuka flirtu

Jak zagadać

Partner JakZagadać

Jesteś tutaj: Home Artykuly Lista rzeczy, które zawsze ułatwiają uwodzenie w klubach - NightGame